Shadow CSS Rangers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zapojmo z lepijom

4 posters

Go down

Zapojmo z lepijom Empty Zapojmo z lepijom

Post  Shaq Mon Oct 27, 2008 5:36 pm

O pozdravljeni prjatli "lepi". Kko smo? Veste, k sm jedu pasulj, sm razmislu kko bi naredu ns klan bol sproscenga med mixi ane. In posvetila mi je žarnica nad glavo, se opravičujem bila je neonka. Ugotovil sm da se morte pred mixi sprostit ane d ne boste med mixi zmer tko trdi, nesprosceni. In to rubriko sm naredu sam zato da mi mal zapojete karkol sam d se sprostite. Verjemite deluje. Sam pomislte na mixe k smo jih dal skos. In kko vm je en žid s snajpo odstrelil desno polovico jajčk in vm je ostal samo se 50hp in ravno ko ste ga imeli na muhi vam je izza hrbta prisel nekdo z nozkom in vam odrezal se levo polovico jajck in ste izkrvaveli. Jah jbg tko je in to sam zto k niste sprosceni a veste. Js sm zmeri sproscen med mixi in nas pol resujem in sm najbolsi in predvsem najlepsi. Sem sproscen, med igro se gibljem kot zajec, ko me ima nasprotnik na muhi se mu spretno umikam veste kot Rambo u filmu. Primer: Zacnem pr ct-jih ze pridem izza vogala ze slisim strele treh teroristov ki mi sotjijo nasproti z maschine-guni in jaz mirno priskakljam do njih ne da bi me zadel kaksen metk in jih pokoljem in to samo zato ker sem sproscen med igro (pa seveda ker sm lep). Ce hocmo uspet u warih mormo igrat sprosceno, zapojte si nekaj preden pridete u war. Poslusite strica Lepija. On ve kaj je dobr za ns.

LP mejte se radi, in pasulj je dobra stvar če vam ga skuha nekdo ki je lep. Caooo Made by LEPI -> afro
Shaq
Shaq

Number of posts : 25
Age : 31
Registration date : 2008-10-17

Back to top Go down

Zapojmo z lepijom Empty Od zdj naprj...

Post  Dujich Tue Oct 28, 2008 12:12 am

Pou ure pred usakim warom se dobimo na ventrillu in pojemo večglasno naše najljubše viže Very Happy kot je rekel lepi da bomo potem lažje priskakljali do sovražnikov in zato da vadimo tudi taktiko za mixe Very Happy namreč če bomo peli bomo zmedli nasprotnika in s tem zmagali hehehe

Za ligo pa je priporočena vadba v banji ali pod tušom usaj 2 dni skupaj ;D


Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Dujich
Dujich
Admin

Number of posts : 98
Age : 34
Registration date : 2008-10-09

Back to top Go down

Zapojmo z lepijom Empty Re: Zapojmo z lepijom

Post  /SR/ drkoo111 Tue Oct 28, 2008 1:48 am

sam ena beseda,tri črke : LOL Very Happy ne sej to je kr hudo sam kaj k nimam posluha Surprised Surprised Surprised Surprised sej vem da ste začudeni sam popolnega paketa ni Shocked Shocked Shocked še hujš Very Happy

/SR/ drkoo111
Admin

Number of posts : 40
Registration date : 2008-09-28

Back to top Go down

Zapojmo z lepijom Empty Re: Zapojmo z lepijom

Post  /SR/ Devil Tue Oct 28, 2008 3:30 am

ej nejc lep si sam najbolši pa nikol ne boš Very Happy:D:D
/SR/ Devil
/SR/ Devil
Admin

Number of posts : 147
Age : 29
Registration date : 2008-09-28

https://shadow-rangers.slovenianforum.com

Back to top Go down

Zapojmo z lepijom Empty a

Post  Shaq Tue Oct 28, 2008 5:10 am

ma jej drek
Shaq
Shaq

Number of posts : 25
Age : 31
Registration date : 2008-10-17

Back to top Go down

Zapojmo z lepijom Empty Re: Zapojmo z lepijom

Post  /SR/ Devil Tue Oct 28, 2008 5:13 am

dej še kšn topic nared da se bomo mal zejbaval, ti k si tok veseu Very Happy
/SR/ Devil
/SR/ Devil
Admin

Number of posts : 147
Age : 29
Registration date : 2008-09-28

https://shadow-rangers.slovenianforum.com

Back to top Go down

Zapojmo z lepijom Empty Re: Zapojmo z lepijom

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum