Shadow CSS Rangers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi

+4
duro
Engineer-SAS
Dujich
/SR/ Devil
8 posters

Go down

Ali bi se pridružili ligi???

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi I_vote_lcap45%Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi I_vote_rcap 45% 
[ 5 ]
Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi I_vote_lcap27%Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi I_vote_rcap 27% 
[ 3 ]
Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi I_vote_lcap18%Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi I_vote_rcap 18% 
[ 2 ]
Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi I_vote_lcap9%Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi I_vote_rcap 9% 
[ 1 ]
 
Total Votes : 11
 
 

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi Empty Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi

Post  /SR/ Devil Sun Oct 26, 2008 1:01 pm

Ali bi sodelovali v kakšni ligi???

Prosim, če vsi glasujete!!!!!!
In pa prosim, da napišete kakšen comment.
/SR/ Devil
/SR/ Devil
Admin

Number of posts : 147
Age : 29
Registration date : 2008-09-28

https://shadow-rangers.slovenianforum.com

Back to top Go down

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi Empty ka pa vem čuj :D

Post  Dujich Sun Oct 26, 2008 1:09 pm

ja mene prvo zanima kakšn tip sploh so te lige pa to... tko da dej rok prosm mal bl razlož Very Happy Razz
Dujich
Dujich
Admin

Number of posts : 98
Age : 34
Registration date : 2008-10-09

Back to top Go down

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi Empty Re: Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi

Post  /SR/ Devil Sun Oct 26, 2008 1:17 pm

aja sori nism pomislu da eni še ne poznate tega.

Lej to se igra tkole:

Naberš si ekipco. recmo da mamo ekipo s 5 člani + leader
In pol ns recmo jst prjavm.
In pol se igra pač u ligi
proti različnim klanom, k se prjavjo na to ligo.

Zdej pa recimo One night cup se igra pač en večer in so različne nagrade.
ESL nism 100% sam se igra kšn tedn al pa neki tazga.
Za fall pa ne vem lol!

No to je to.

če pa koga še kej zanima pa kr napište Very Happy
/SR/ Devil
/SR/ Devil
Admin

Number of posts : 147
Age : 29
Registration date : 2008-09-28

https://shadow-rangers.slovenianforum.com

Back to top Go down

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi Empty Re: Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi

Post  Engineer-SAS Sun Oct 26, 2008 2:27 pm

ČE mene prašte smo se mal prebogi za ligo AMPAK kot sm že povedu je to sam moje mnenje.

LP


ps: SMRT FAŠIZMU
Engineer-SAS
Engineer-SAS
Admin

Number of posts : 52
Age : 31
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi Empty Re: Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi

Post  /SR/ Devil Sun Oct 26, 2008 2:30 pm

4g!v3n-WARlockSMG wrote:ČE mene prašte smo se mal prebogi za ligo AMPAK kot sm že povedu je to sam moje mnenje.

LP


ps: SMRT FAŠIZMU

lej sej mi ne mislmo it tja pa zmagat
sam tok da probamo Razz
pol pa usake k premagamo bo bolš Very Happy

ps: pa če daš mnenje dej še vote Razz
/SR/ Devil
/SR/ Devil
Admin

Number of posts : 147
Age : 29
Registration date : 2008-09-28

https://shadow-rangers.slovenianforum.com

Back to top Go down

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi Empty SAM RES!!!

Post  Dujich Sun Oct 26, 2008 2:37 pm

Lej jst bi za začetk šu u uno night ligo al watewer... markič nimaš prow zato k lih na temu rataš dobr ker so ljudje resni ne pa da kr začnejo jebat u glavo sred wara pa jih morš pol kikat dol :d al pa benat Very Happy:D:D hehehe

tko da folk jst sm za ONE NIGHT ligo in sm tut glasvou za njo Very Happy

ker tle se res lahko izbolšamo...

ps: pa sej ni treba da zmagamo... mi bomo zmagal če bomo kej odnesl od tega pa da bomo ratal bolši...
bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce cheers
Dujich
Dujich
Admin

Number of posts : 98
Age : 34
Registration date : 2008-10-09

Back to top Go down

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi Empty Re: Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi

Post  /SR/ Devil Mon Oct 27, 2008 1:41 am

jah lej kamor kol gremo bo itak trajal da jst ugotovim kako se lahk na ligo prjau tok da...

si kr uzemte čs da premislte. Very Happy:D
/SR/ Devil
/SR/ Devil
Admin

Number of posts : 147
Age : 29
Registration date : 2008-09-28

https://shadow-rangers.slovenianforum.com

Back to top Go down

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi Empty Re: Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi

Post  duro Mon Oct 27, 2008 4:14 am

od teh lig ne bo NČ! Ker nimate taktike, to vam je že smrduh reku in zarad tega sm jz šu stran! Zrd tega jz zej delam nou klan lol

duro

Number of posts : 14
Registration date : 2008-10-02

Back to top Go down

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi Empty Re: Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi

Post  /SR/ Devil Mon Oct 27, 2008 8:01 am

duro wrote:od teh lig ne bo NČ! Ker nimate taktike, to vam je že smrduh reku in zarad tega sm jz šu stran! Zrd tega jz zej delam nou klan lol

no če bi use prebrou bi razumeu, da mi ne gremo na ligo zato da bomo zmagal pa nwm kaj še use ampak zato da vidmo kako to zgleda pa da se mal sprobamo.
/SR/ Devil
/SR/ Devil
Admin

Number of posts : 147
Age : 29
Registration date : 2008-09-28

https://shadow-rangers.slovenianforum.com

Back to top Go down

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi Empty Re: Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi

Post  Engineer-SAS Mon Oct 27, 2008 8:28 am

ja fantje očitno ste že opazil da "naš predragi" duro neve kaj je point lig to pa zato, ker "NAŠ predragi" duro trenutno se ni pismen a upejmo da mu bo "NJEGOV NOV dragi" klan kej povedu. Pa cs ni za take TEŽKE frajerje kukr si ti dragi duro. In men je pr cs bl pomembna volja pa NORMALNI NORMALNI NORMALNI soigralci kukr taktika.
NO DURO upam da se bo tvoj klan ustanovil pa da vržemo en war proti teb bomo vidl če bo taktika zmagala, ČE boš sploh mogu najt ldi k te bodo hotl poslušat. SREČNO dragi duro .......


LP

ps1: DURO JE FAŠIST


PS2: SMRT FAŠIZMU
Engineer-SAS
Engineer-SAS
Admin

Number of posts : 52
Age : 31
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi Empty hahaha

Post  Dujich Mon Oct 27, 2008 8:56 am

Ej DURO dej prvo kot prvo ne bit neki glasn k smo šli skp velik mixov pa nisi ti neki PG da boš tle zdj pametovou lih kontra model lih zarad tebe smo dostkrat pušil pa zarad tvojih izpadov... Kar se pa tiče smrduha pa gre lohk zarad mene s tabo u tvoj nov klan k mi igramo za fun tuki... Point usega tega je da se mamo ql pa če zmagamo al pa ne... Fora je da mamo mi taktiko in smo par mixov že zmagal kadar tebe ni blo ker u bistvu ti SPLOH NISI BIU NIKOL POMENBN... Edino kar si ti delu med wari je blo da si svoje pobiju če so PO TVOJE kupil napačno orožje al pa si se DRU k ti kej ni blo prow... tko da model lepo da si si naredu nov klan k po resnic povedan smo te mi mel že USI ampak res USI pouhn kurac...

Zdj ti je že kolega 4g!v3n lepo povedu da si en KMET k pridš na forum se neki pametnga delat tko da jst ne bom zgublju besed pa ti govoru kej k itaq nima smisla...

PS: pa upam da nebo tko k prvič k si se neki začeu jokat k nisi dubu admina pa si biu vs glasn da greš vn iz klana pol si pa pršu neki nazaj prost če te uzamemo...

Tko da velik sreče s tvojim novim klanom kar se pa tiče ns pa nas pust pr mer pa ne bit neki glasn tle prek foruma OK? OK!!!!!
Dujich
Dujich
Admin

Number of posts : 98
Age : 34
Registration date : 2008-10-09

Back to top Go down

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi Empty Re: Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi

Post  /SR/ drkoo111 Mon Oct 27, 2008 1:59 pm

dej gremo u kako ligo plisssssssssss Very Happy

/SR/ drkoo111
Admin

Number of posts : 40
Registration date : 2008-09-28

Back to top Go down

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi Empty LIGA

Post  Mad Bunny Mon Oct 27, 2008 5:29 pm

to bom objavu k sm dobiu pritožbo od našega devila da premalo postam . Very Happy tko da:
1. đuro če nisi več u klanu ne pisat tle k itak te noben ne posluša (tudi med mixi te nismo Wink)
2. jst sm za one night cup samo bi blo lepo da mi poveste usaj kak tedn prej da se lepo naspim tisti dan pred ligo

lp vaš albino
Mad Bunny
Mad Bunny
Admin

Number of posts : 30
Age : 34
Registration date : 2008-10-14

Back to top Go down

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi Empty liga

Post  Shaq Mon Oct 27, 2008 5:41 pm

Jah mi ne mormo sodelovat v ligi nobeni ker ni konkurence, če pr tem upoštewamo lepoto ane. Mi smo najlepsi naredmo svojo ligo lepih in notr bojo sam lepi nastopal.

Čeprov morte vedt d smo mi najlepsi. PACE MY BRADRS Basketball
Shaq
Shaq

Number of posts : 25
Age : 31
Registration date : 2008-10-17

Back to top Go down

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi Empty :D

Post  Dujich Tue Oct 28, 2008 12:06 am

Ja spanje je pred ligo obvewzno Very Happy:D:D

Pa obvezno je tut da greš pred tem u trgovino heheheh Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Dujich
Dujich
Admin

Number of posts : 98
Age : 34
Registration date : 2008-10-09

Back to top Go down

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi Empty Re: Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi

Post  /SR/ drkoo111 Tue Oct 28, 2008 1:39 am

ja sam res ne pa pol : Matevži sol rabmo ,Ja mama pa da pol prbiješ da morš met ligo met tekmo u trgovino Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Very Happy Very Happy aja pa kdaj pa so kej te lige

/SR/ drkoo111
Admin

Number of posts : 40
Registration date : 2008-09-28

Back to top Go down

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi Empty Re: Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi

Post  /SR/ Devil Tue Oct 28, 2008 3:34 am

/SR/ drkoo111 wrote:ja sam res ne pa pol : Matevži sol rabmo ,Ja mama pa da pol prbiješ da morš met ligo met tekmo u trgovino Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Very Happy Very Happy aja pa kdaj pa so kej te lige

za to kdaj smo mormo še ugotovit Very Happy
pa še to, kdor kol bo med ligo zapustu server ( to ne velja, če ti crkne računalnik, al ti pa elektrike zmanka Very Happy) razn, če se takoj connecta nazaj, bo za tist in nasledn dan k bo liga izpadu iz ekipe, če se bo pa to večkrat dogajal, in se bojo usi strinjal pa lahko tud zgubi mesto u ekipi, tko da matevž ti kr lepo pejt u trgovino kšno urco prred ligo Very Happy:D:D:D:D

Shaq wrote:Jah mi ne mormo sodelovat v ligi nobeni ker ni konkurence, če pr tem upoštewamo lepoto ane. Mi smo najlepsi naredmo svojo ligo lepih in notr bojo sam lepi nastopal.

Čeprov morte vedt d smo mi najlepsi. PACE MY BRADRS Basketball

O tem da bi nrdil svojo ligo sva tut jst pa jan razmišlala Very Happy
tok da bi se lahk zmenil, sam rabmo še kšn klan k bi sodelvou z nami, lahk tut kšn k bi pomagu organizerat Very Happy
/SR/ Devil
/SR/ Devil
Admin

Number of posts : 147
Age : 29
Registration date : 2008-09-28

https://shadow-rangers.slovenianforum.com

Back to top Go down

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi Empty Re: Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi

Post  duro Tue Oct 28, 2008 8:39 am

pička ti matrna ej k te dobim u živo kurac en Mad ma kdo j fašit pizda ena tis fašit Evil or Very Mad

duro

Number of posts : 14
Registration date : 2008-10-02

Back to top Go down

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi Empty ...

Post  Dujich Tue Oct 28, 2008 8:40 am

Dej đuro odjebi z NAŠGA foruma se neki kurčit a je prow... nared svojga pa pol bot glasn kmet en
Dujich
Dujich
Admin

Number of posts : 98
Age : 34
Registration date : 2008-10-09

Back to top Go down

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi Empty Re: Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi

Post  Engineer-SAS Tue Oct 28, 2008 8:45 am

problem je da me u živo nemors dobit kr nisi živ!!!!
Engineer-SAS
Engineer-SAS
Admin

Number of posts : 52
Age : 31
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi Empty Re: Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi

Post  duro Tue Oct 28, 2008 5:54 pm

cjoj mudel za kompom sediš pa se delaš zajebanga! to zna usak mulčk k te pa dobim tko k sm drkota zanč skor si pa bogi!

duro

Number of posts : 14
Registration date : 2008-10-02

Back to top Go down

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi Empty ...

Post  Dujich Wed Oct 29, 2008 12:14 am

Ma dej odjebi model a si slišu... LEJ NISI VEČ U KLANU TKO DA NE MI SPAMMAT FORUMA TLE S TVOJIMI PAMETNIMI!!!!
Dujich
Dujich
Admin

Number of posts : 98
Age : 34
Registration date : 2008-10-09

Back to top Go down

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi Empty Re: Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi

Post  Engineer-SAS Wed Oct 29, 2008 2:41 am

Dej prosm ne mi nakladat na našmu servrju DURO pa pejt rajši svojga rihtat.
Engineer-SAS
Engineer-SAS
Admin

Number of posts : 52
Age : 31
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi Empty liga

Post  Rebel Wed Oct 29, 2008 7:09 am

pomoje je ful hudo ce bi bli u ksni ligi.



pa dab mel sestavlene ekipe pa taktike



jst sm za takoj Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Rebel

Number of posts : 7
Age : 28
Registration date : 2008-10-25

Back to top Go down

Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi Empty Re: Ali bi SR začel sodelovati v kakšni ligi

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum